Halkbank Esnaf Kredisi

Esnaf ve Sanatkara Özel Halk Bankası Kredisi

Üreten Türkiye’nin bankası Halkbank ESKKK Kredileri ile esnaf ve sanatkarı desteklemeye devam ediyor. Halk Bankası esnaf ve sanatkarlara uygun kredi seçenekleri sunuyor.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ortağı olan ya da olmayan esnaf ve sanatkarlara özel krediler Halkbank’ta kullanıcılarını bekliyor. Halk Bankası kredi kullanıcısına özel ödeme planlı işletme ve yatırım amaçlı kredi kullandırmayı sürdürüyor. Esnaf ve sanatkarlara özel olarak sunulan krediler işletme ve yatırım amaçlı olarak alınabiliyor.

Esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı esnaf ve / veya aynı zamanda ikametgahınıza ya da işyerinize en yakın Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ortağı olanlar düşük faiz oranlı Esnaf ve Sanatkar Kredisi’nden yararlanabiliyorlar.

Esnaf ve sanatkara özel İşletme Kredisi 150.000 TL üst limite kadar kullanılabiliyor. Halk Bankası’nın yatırım amaçlı kredisi olan Yatırm Kredisi ise 250.000 TL üst limite kadar çekilebiliyor.

Esnaf ve Sanatkar İşletme Kredisi aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödemeli olarak 60 ay vadeli 35.000 TL, 50.000 TL, 75.000, TL 100.000 TL ve 150.000 TL limitli olarak kullanılıyor. Esnaf ve Sanatkar Yatırım Kredisi aylık ve 3 aylık ödemeli 60 ay vadeli 250.000 TL limitli olarak sunuluyor.

Şahıs üst limiti içerisinde kalmak kaydıylaazami 4 parçalı krediler kooperatif kefaletiyle ya da kefaleti olmaksızın kullanılabiliyor. Kooperatif kefaleti olmayanlar şahıs kefaleti, gayrimenkul ipoteği, taşıt rehni vb. teminatlarla kredi kullanabiliyorlar.

Nasıl Başvurabilirim.?

Eğer bir Kooperatife ortak iseniz, Nüfus cüzdanı örneği, Esnaf Oda Kayıt Belgesi, Esnaf Sicil Tasdiknamesi ve Vergi Levhası Fotokopisini ileterek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer bir Kooperatife üye değilseniz, Halkbankası Şubelerine Nüfus cüzdanı örneği, Esnaf Oda Kayıt Belgesi, Esnaf Sicil Tasdiknamesi ve Vergi Levhası Fotokopisini ileterek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halk Bankası Esnaf ve Sanatkar Kredisi kredi başvurusunun ardından en kısa sürede cevaplandırılıyor.

KAYNAK : KREDİ HESABI .COM