KOSGEB’ten Sıfır Faizli ve 12 Ay Ödemesiz 50.000,00 ₺

KOSGEB 50.000,00 ₺ üst limitli olmak üzere 12 ay ödemesiz geri kalanı 3 (üç) ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli toplam 36 ay vadeli “KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği” isimli kredinin dağıtımını 19 Aralık 2016 Pazartesi ile 21 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 24:00 arasında yapacaktır. Kredi başvurularınız için BURADA bulunan adrese girmelisiniz ancak öncesinde KOSGEB Veri Tabanı’ndaki kaydınızı (Kobi Beyannamesini) güncellemelisiniz. Eğer kaydınız yoksa kayıt yapmalısınız.

Aynı anda yüzbinlerce kayıt ve güncelleme yapılmasından dolayı sistemde gecikme yaşanmakta olup kayıt ve güncelleme işlemleri süresiz bir şekilde devam etmektedir. Kredi onaylama sürecinde başvuru sırasına göre herhangi bir öncelik söz konusu olmamakla birlikte başvurular tamamlandıktan sonra sistem; işletmeleri, değerlendirme kriterlerine ve TÜİK verilerine göre belirlenen il kotaları çerçevesinde sıralayacaktır.

Kredi başvuruları KOSGEB üzerinden yapılmaktadır. Cep telefonlarınıza ve mail adreslerinize gelen yardım mesajlarına itibar etmeyiniz. KOSGEB tüm destek ve hizmetlerini aracısız ve ücretsiz vermektedir.